Diskutime dhe Pėrshendetje nė Besianė
| | kėrko Odėn | | Empfehlen | faqja kryesore  
» [ |


Mesuesja dhe nxasit Magjup ne klas:


- Diskutime dhe Pėrshendetje nė Besianė  shkruaj pėrgjigje | mbrapa te Oda
prej Magjupi-Shkollovan mė 02 Dec. 2007 00:32

ISHIN KON NJA 4 NXANSA MAGJUP NE SHKOLL EN KOSOV:

ni dit per ni dit u qun kta 4 nxasat mi ju anku msuses, edhe i than:
Msuse, e pse bre neve magjupt po na qitni gjeth en fund mu ul e shiptart pi qet perpara?!
msusja nuk fol kurgjo veq ju thot, boll msheleni gojen mes tju ni zonin mo edhe shkoni uluni en ven. edhe nuk folin mo edhe ulen. po ni dit apet nuk ju nxinet veni ven apet qohen nxasat magjup e vetin msusen, msuse, pse neve magjupt po na qet en fund mu ul? msusja apet ju brtet qashtu, po magjupt kryt e fort nuk ndalen apet e vetin msusen, kjo msusja ju thot pritni deri sa te kryhet ora e fundit tani ju tregoj. kur kryhet ora krejt shkojn en shpi veq magjupt po presin pergjegjen e msuses, msusja ju thot, ndigjoni ju nxansa magjup, une duhem ti qes shiptart perpara se duna me i msu ma shum se e kan kryt e trash e nuk marrin vesh kollaj jan krejt lop.

edhe ala qashtu lop jan met edhe lop kan me dek.

:
, Mesuesja dhe nxasit Magjup kla ...

pėrgjigjėje tematike


Faleminderit pėr vizitėn

Informationen zum Datenschutz | ForumRomanum - Jetzt kostenlos ein eigenes Forum erstellen!