Diskutime dhe Pėrshendetje nė Besianė
| | kėrko Odėn | | Empfehlen | faqja kryesore  
» [ |


RE: muzika magjupqe ne podujeve
- Diskutime dhe Pėrshendetje nė Besianė« < [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] > » shkruaj pėrgjigje | mbrapa te Oda
Shkruar prej shkrimi
Boci


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 29 Jul. 2006 13:53


O Kosovar bre bir ,

me qfar mendime , e keni menen ne EU me hi , me duket se keshtu JOOOOOOOOOOO vallah .

se kur e keni menen ne EU me hi duhet sicillin me respektu ( magjupt , hashkalit , serbet , turket the si ashtu Shiptart !!!! )
a e dini se ju si nacistat ne gjermani jeni , jo populli ne gjermani ma respeckt kan se ju !!
ju lutem mos follni fjoll te ndyta
 
 
:
   
prizrenit


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 31 Jul. 2006 17:54


O ju shiptar be hajvana po kur u kon muzika magjupe ju skeni dit shka osht muzika .Keni ngue me sharkia be lop.Muzika magjupe ka qen edhe ka me qen.
 
:
   
mendi


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 13 Aug. 2006 16:27


hej karin ma hanksh anive se shum po folshe se mentor kurtishi asht shum i mir anive edhe mshille se shum po shurdhojshe anive oki

 HomePage   ma mir oki
 
:
   
Racistit


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 15 Aug. 2006 23:21


Ndėgjoni or magjup qka u them unė juve larg
nga oda e llapit,ikni shkoni ne serbi se
besėn e kini pas pavarsis shkaun dhe magjupin
e par qe e hasi do ta pushkatoj si qenin,ju
duhet ta dini se Kosova ėshtė vetėm e shqiptarve dhe pikė,shkoni ne serbi dhe atje
bėni muzik me vėllezerit tuaj shki,ti magjup
qe po pergojon tregoma adresen se ku je qe
pasha zotin pa ardhė me ta futė njė granat ne goj se la,ashtu qysh ja pata bėr njė shkau
gjatė luftės,pra larg nga oda e llapit....
 
:
   
Boci


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 21 Aug. 2006 11:09


Kalle Racistit kalle ,
tjera fjoll nuk paske vetem me sho , ti pe tregijeshe respektin e SHQIPARVE ne Kosov !!!!


 
:
   
Pejes


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 04 Sep. 2006 01:48


jam nga peja dhe kur po i shoh qeto nenqmime etnike qe po i boni nuk p me vjen spak mire perse i perzini maxhupt me rome kur ata nuk jane dhe as qe e kultivojne gjuhen rome.Ketu ner Peje te gjithee e dine se romte jane gabelte ose ciganet ndersa maxhupt jane egjiptiasnet e ballkanit e jo rome. maxhupt flasin shqip dhe e kane kulturen e shqiptareve perse keshtu keto jane te verteta qe po i shkruaj nese nuk besoni athere qeleni faqenwww. balkana egypter.com dhe do te bindeni me te verteten e ejo me ate qe ju shqiptarte e dini dhe e dini gabimisht nuk eshte mire se te gjith jemi te zoyit te ai ton jemi te barabartė aspak nuk keni te drejt te nenqmoni po per ju maxhupt jane vetem emer perbuzes ,
 
:
   
Pejes


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 04 Sep. 2006 02:18


ju shqiptar jeni nje popull qe nenqmoni vetem per qejf e nuk dini qe keni zot mbi kry prandaj mamire mos iperzini maxhupt me rome ngase ata jane vetem egjiptian e jon rome. Kete qe po e them eshre shue e vertete dhe do te jete pergjitthmone mosni sepse do te pendoheni ma vone ngase maxhupt kurr nuk kane fol gjuhen rome dhe te gjithe kerte e dine perpos juve atje ne llap keni kujdes sepse po te kishin maxhupt gjuhe ata do te flisnin arabishten ose gjuhen e Egjiptit t Lashtė tung pershendetje
 
:
   
Llapjani


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 04 Sep. 2006 23:30


Zotėri te nderuar a jeni rom a maxhup kjo
ska fare rėndesi,me rėndesi ėshtė me qen njeri,a e ke lėkuren e bardh a te zeshket kjo
fare ska rėndesi,pėr mua si Shqiptar ai qe e
don Kosovėn si shtet te vetin dhe ja don te miren kėtij vendi e kam vėlla pa marr parasysh se qfar ngjyre te lėkures ka,prandaj
zotėri mos ja vuni veshin ndonj te ēmenduri
qe flet pa lidhje,Shqiptaret e Kosovės kan
vuajt shumė nga serbi prandaj kurr nuk do ta
urrejn dikend vetėm per atė se ka ngjyr mė
te mbyllet,te gjith jemi rob te zotit,
magjupet flasin shqip,i dergojn fėmijet ne
gjuhen shqipe,kėndojn shqip,kan emra shqiptar
prandaj per mue jeni shqiptar,maxhupt nga
Podujeva gjatė luftes kan qen me neve refugjat ne male te llapit dhe e kan ndar
vuajtjen me ne e ne tash da te ndajm me ju
gėzimin ne Kosovėn e pavarur,llapi dhe
kosova nuk ju urren juve,juve ju konsiderojm
shqiptar e mos u merakosni per shkrimet e
ndonjė psikopati: pra e gėzofshim te gjith
kosovėn shtet demokratik.
 
:
   
aferdita


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 23 Sep. 2006 16:37


tung tung te gjthve!
une mendoj se llapjanet nuk kan faj se qfar muzike ngojn po kta qe po i kendojn jkan faj!e sa iperket muzikes ne llap nuk ka hiq meta se jan mate miret!mos tju vjen inati hiq!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ju pershendet llapjanka nga gjer
 
:
   
FATOSI - MAGJUP ZOTNI


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 25 Sep. 2006 00:49


O SHOK E VLLAZEN PA MAGJUP NUK KA KOSOVA HIJESHI VEQ QETA DI ME JU THON EDHE NJA TJETER MUZIKA TALLAVA E MAGJUPVE ASHT DIJAMANT
 
:
   
FATOSI - MAGJUP ZOTNI


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 25 Sep. 2006 01:06


O NAZIST TI KOKE QERGASH SE JO SHIPTAR BRE TA QIFSHIN MAGJUPT NONEN EN PIDH
 
:
   
te_dua_binaki@hotmail.com


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 16 Oct. 2006 03:49


tung tung nuk kam ide se tash per muziken e sot kush po qohet ma her, ne mengjes po e, qet nje keng te rej .......

 HomePage   deleted
 
:
   
agron


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 20 Nov. 2006 22:02
***Daku***:

Oj Albulena , po hala stu kan merzit magjupt a , njerz jon se mohoj po ata kah te fryn era shkojn e nese te nxojn diku ty si femer e ju jepet mundesia te tregojn qfar njerzish jon, veq tuten hak se qka skishin bo qitu ne Kosove , e dine se e hane plumin ne balle se te kishin prer dhe te kishin honger me pirun,
Ku knon magjupi dmth se munet edhe me que bisht , po ju vjen radha ki me pa.
 HomePage   te fala
 
:
   
prishtine


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 30 Nov. 2006 01:01


O SHIPTAR O MAJMUNA MOS SHANI SE EDHE JU PO BAHNI MAGJUP BRE ALLAHI JU MARROFT.BRE MAJMUNA BRE KASTRAVECA BRE KANIBALA BRE TUTKUNA EJ JU DUA SHUMM .

 HomePage   KAPE
 
:
   
anti magjup


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 05 Dec. 2006 22:20


o magjupa bre nanen ju jau qift krejt shqiptaria bashk me gjerman pak jau ka ba juve e nanen ju qift bugari skeni faj ju po e keq perdorni burrnin shqiptare qe ju ka majt me copa buke e tash po i qitni hi
mos lujni me kosov se ju e dini fort mire shka ju gjan sapun kena me ju ba .
shkoni te milloshi he nanen juve
hajt shkoni
se shijet ju duan juve me jau fshi ulicat e beligradit
sju ka met shum kohe bjerni mas vetit gjejne naj birroc te minit ne serbi se ne kosov ju gjajm
e ka dota gjajm ne kosov kena me ba sapun per magjupt te tjer qe jane neper serbi.
pere me u pastru flliqnin qe e keni .
qashtu magjupa .
 
:
   
tungi


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 17 Dec. 2006 13:18


hej veq diqka kisha me ju thon...une jam prej Prizreni edhe rastėsisht hyra ne kete forum edhe e pash kete diskutim...t‘ju tregoj se edhe une jam Rom apo siq po e thuni ju Magjup edhe mburrem me vetveten sikurse qe mburreni edhe ju qe jeni shqiptar,,,,deshta veq me ju cek se e verejta qe shumica prej juve jeni te mendimit se magjupt jane analfabet e veq dijn me vjedh .... eshte mendim teper i gabueshem...nuk jane krejt njejt...sikurse ne mesin e shqiptareve qe ka hajna normal qe edhe ne mesin e magjupve ka hajna...e sa i perket muzikes rome askush nuk po ju detyron me ngu muzik rome..pse a mos po ju qet dikush alltin ne balle e me ju thon ndegjojeni...JOOOOO... e ateher pse pra po e ngoni...edhe pse une vet nuk ngoj..edhe pse jam magjup,,,,nuk me pelqen edhe nuk e ngoj....e edhe ju nuk jeni te detyrueshem me ngu..mirepo edhe me sha nuk keni drejt...ok??? se nuk mundeni krejt magjupt me i fy e me thane se jane njerez te pa edukuar...e nese dikush thot se krejt jane ...ateher le ta kontrollon edhe njeher veten!!!!
 
:
   
drenicaku


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 21 Dec. 2006 02:48


o nanen bejta jav qift krejtve kush hin ne qit faqe te maxhupve po kjo faqe maspari nuk ju ka hije me hi e aq me pak me fol per ket pun te xhith e din se kush jan maxhupet apo gabelet apo romet apo mutata ata qe na kan pre e na kan gri e ju po mi mbroni ktu a qe jav kan qi motrat ne luft me mir te them na i kan qi spo e bojna hesap na hiq e kush i perkrah le ti merr edhe le ti man ne shpi e le te jav qin krejt granimin robt jav qifsha kush i perkra merrni edhe lexoni kush i vrau herojet tan maxhupet po ksuh
 
:
   
drenicaku


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 21 Dec. 2006 02:58Edhe ty oj rrospi oj albulena nashta ta ka shti naj maxhup qe po i mbron a veq njo dije se me kan ata te mir ishin ardh bashk me neve neper bllac edhe ne per shqiperi po ata kan nejt me zoranin edhe me milloshin me na i marr tokat tona edhe me na i vra djemt tan e fmin tan edhe njo po ta thom se ty edhe ktyne tjerve nuk ju ka prek juve ne familje si shum njerz ne kosov se te kish ardh(tugu)kur e kishe ni Meden tuj kendu (AJDE ME MU AJDE ME MU MI DIT TI SA TE DU .....)nuk po them se o maxhup po aj i ka cilsit e nje maxhupi edhe ju ksha lut qe ta mbyllni ket tem te atyre se as emrin spo muj me ua permend se jan me te zi se serbet edhe me falni po smunda pa shajt por e kam nga mllefi qe kam per ta
 
:
   
Flamurit


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 06 Jan. 2007 23:58


Hej o ju ashkali,maxhup,ose gabel,ju te gjith te njejt jeni,ju as komb e as shtet.ju jeni te mallkuar nga zoti,mos na ndyeni ne shqiptarve,dhe kur mos thoni se jeni shqiptar ashkali,se shqiptar ashkali nuk ka,shqiptari asht shqiptar e jo me lara lara.mos na ndyeni me faren tuj.fare flliqt.shqiptari nga maqedonia.i pershendet te gjith shqiptaret e jo ashkalit

 HomePage   nga maqedonia
 
:
   
Flamurit


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 07 Jan. 2007 16:21


suhedie was ist das?????? ein dreckiger ziegeuner eine heimatsloser sctincker so wie ihr seit heimatslos will ich nie sein weil euch kein land mag euch hat der lieber gott verflucht ihr seit schlimmer als juden des wegen ich habe soooo viele ashkalike gefickt mit einen war soger verlobt nur als spass welscher albaner würde eine ashkalike heiraten keiner ihr seit zu dreckig ihr seit so was von ebärmlich hurrensohne euch werden wir noch kriegen in kosovo weil kosovo gehört den albanern aber nicht dreckigen ziegeunern die nicht mal wissen ob die ein land haben und die albanische schprache schprechen ihr sollt nicht die albanische sprache beschmutzen findet eure sprache zigi das ist eure sprache verschwindet aus der kosovo se nanen ka me va qy von eure frauen hab ich genug gehabt alle jungfrauen bis jetzt u knaqa valla tung nga gjermanija ejo gjurmanija se e thon magjupt e gabelt

 HomePage   nga maqedonia
 
:
   
Flamurit


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 07 Jan. 2007 16:29


nanen va qyfshin shqiptaret juve ashkalive se ju jeni msu valla me va dhunue motrat edhe gjermantju skeni komb ju skeni pushtet ju jeni skllvt e shqiptarve se tjeter smuni me kan ju shqiptat juve gojen kan me va qy se ju jeni mileti flliqt ju baksusa se ju e keni prish kosoven ju gabela nanen va qyfshin krejt si jan tu va qy deri tash kerkoni ni vend ku me nejt se edhe gjermani sju don se juve ju bjen era e flliqt va qyfsha fmit ndjep sha i keni grat ne pydh e nanat va qyfsha e motrat zezet e hallat si dhe nanen loke me vasoline se ajo e ka pydhin e vjeter hahahahahaha ihr set zum kotzen

 HomePage   nga maqedonia
 
:
   
podujeves


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 20 Jan. 2007 00:58


ghkhkkgggg
 
:
   
tung


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 26 Jan. 2007 15:56


ej ju ashkali a e dini se nga vjen fjala ashkali ju mas pari nuk e di se qka asht ashkali dhe qfar domethanje ka kjo ju duhet me e dit preardhjen e juaj se ju fare nuk jeni kosovr po ini pi indie bash 100% gabel ju duhet ta flisni gjuhen tuaj gabelisht e jo shiqp se ajo ju perket shqiptarve tung tung gabel&ashkali edhe ishalla sa te ktheni prap ne kosov va hekin krit ketve po mendoj ata qe gjinden ne gjermani tung tung ich bin stolz auf kosova
 
:
   
ich bin ein nazi


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 26 Jan. 2007 16:04


hallo zigeuner seid ihr aber drekich in eure stelle hette ich mir das leben genomen weil ihr heimat los seid bitte sieht zu das ihr land gewind weil euch nehmlich keiner haben will aber ich kann euch ein ratgeben fahrt zu hölle wieleicht dort gibs ein platzt für euch drekiges volg zigeuner
 
:
   
vlora


RE: muzika magjupqe ne podujeve, 02 Feb. 2007 16:20


tung ju pershendes
vlora nga londra sa i perket temes une kisha me thane nuke eshte mire me ndegju kete lloj muzike po ne shqiptarte nuk keme nevoj me fole fjale te ndyta dhe te tregojme veten tung mose me shani mu ju lutem
 
 
:
   
, muzika magjupqe podujeve
« < [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] > » shkruaj pėrgjigje | mbrapa te Oda


Faleminderit pėr vizitėn

Informationen zum Datenschutz | ForumRomanum - Jetzt kostenlos ein eigenes Forum erstellen!